Hakkımızda

Hakkımızda

2008’den beri sektörünün öncü markası olan ve ülkenin önde gelen firmalarından olan Avesta Stone, hem ülkemiz de hem de yurt dışında inşaat malzemelerinin tedarikini sağlamaktadır.

Kuruluşundan bugüne inşaat sektörünü kendi vizyonuyla buluşturan ve kalite standartlarını maksimum seviyeye çıkaran Avesta Stone, gelenekçi olmaktansa yenilikçi bir anlayışla misyon ve vizyonuna bağlı kalarak hizmet vermektedir.

İşinde uzman, profesyonel bir ekip anlayışıyla sektöründe ve ülkemizde adından sıklıkla bahseden Avesta Stone, çağdaş fikirleri ve ilkeleriyle hem ülkemiz de hem hem de dış ticarette geniş ürün yelpazesi ve hizmet politikasıyla ürünlerini ulusal pazarla buluşturmaktadır.

Avesta Stone, sektöründe; lavabo taşları, batarya, musluk, alçıpen, alçı, mermer, granit, asma tavan sistemleri, alüminyum asma tavan ve seramik köşe profilleri, fayans yapıştırıcı çeşitleri, mesafe artısı ve daha birçok inşaat malzemesini ülkemize ve Almanya, Romanya, Bulgaristan, İsrail gibi ülkelere satmaktadır.

Misyon ve Vizyon

Avesta Stone, gerek fiyat politikasıyla, gerek profesyonel ekibiyle ve geniş ürün ve hizmet yelpazesiyle her zaman örnek bir kurumsal yapıya sahiptir.

Misyon ve vizyonu doğrultusunda değerlerine ve ilkelerine bağlı kalarak çalışan Avesta stone, personellerinin her anlamda gelişimlerine önem veren, iş imkanları konusunda her türlü olanağı sağlayan ve işini aşkla yapacak personel yetiştirerek, her zaman sektöre yön veren bir firma olma politikasıyla faaliyetlerini sürdürmektedir.

Markalarımız

  Etiam magna arcu, ullamcorper ut pulvinar et, ornare sit amet ligula. Aliquam vitae bibendum lorem. Cras id dui lectus. Pellentesque nec felis tristique urna lacinia sollicitudin ac ac ex. Maecenas mattis faucibus condimentum. Curabitur imperdiet felis at est posuere bibendum. Sed quis nulla tellus.

  ADDRESS

  63739 street lorem ipsum City, Country

  PHONE

  +12 (0) 345 678 9

  EMAIL

  info@company.com

  Sepet